Silpnos srovės

Vaizdo stebėjimas

Inovatyvi vaizdo stebėjimo įranga naudinga ne tik apsaugos tikslais, bet ir norint efektyviai bei operatyviai perduoti tam tikrą informaciją tam atskirų objekto padalinių ar skyrių. Vaizdo įrašymo funkcija suteikia galimybę prireikus peržiūrėti ir išanalizuoti reikiamą medžiagą. Individualiai parinkta, specialius poreikius atitinkanti vaizdo stebėjimo sistema leis išnaudoti visą savo potencialą.Siūlomi ir montuojami vaizdo stebėjimo tinklai laukui ir vidaus patalpoms, elementai su garso įrašymu bei nuotoliniu stebėjimu iš bet kurios pasaulio vietos, valdomos vaizdo kameros, IP bei slaptos kameros ir pasiklausymo įranga.  Taip pat teikiama kasos aparatų duomenų įkėlimas į vaizdo įrašą. Tokių būdu vaizdo informacija iš kamerų kartu su kasos čekių duomenimis yra apjungiama į vieną duomenų bazę, leidžiant ne tik kontroliuoti pardavėjų veiksmus, bet ir identifikuoti nesąžiningus klientus (naudojančius padirbtas kreditines korteles ir pan.)

Apsaugos sistemos

Siūlome ir diegiame įvairių tipų apsaugos sistemas įvairioms erdvėms ir patalpoms (namams, administraciniams pastatams, ligoninėms, mokykloms, gamykloms, pramoniams objektams, stadionams, prekybos ir pramogų centrams bei k.t.) Galite rinktis iš plataus spektro aliarmo-apsaugos daviklių pasirinkimo: judesio, durų atidarymo, stiklo dūžio, reaguojatys į vibraciją, vandens ar dujų nutekėjimą. Papildomai priskiriamos tokios paslaugos kaip prijungimas prie apsaugos tarnybų, skambutis-pranešimas šeimininkui aliarmo-įsilaužimo metu bei kitos naudingos funkcijos.

Priešgaisrinė apsauga

Priešgaisrinės saugos reikalavimų vykdymas yra griežtai įstatymais reglamentuotas itin svarbus tiek privataus asmens, tiek įmonės vadovo uždavinys, kuriam įgyvendinti reikalinga patikima bei kvalifikuota pagalba ir patyrusių specialistų konsultacija.  UAB „Srovesta“ siūloma įvairių tipų priešgaisrinė sistema padės apsaugoti jūsų namus ar įmonę gaisro pavojaus atveju ir padės laiku išvengti didesnių nuostolių. Visi mūsų siūlomi komponentai bei jų suderinamumas bei jungiamumas yra atitinkantys EN 54 standartus ir reikalavimus.  Pasirinkite Jums tinkamiausią variantą iš plataus siūlomo asortimento - adresinė, konvencinė, mišraus tipo kombinuota su apsaugos sistema, valdanti dūmų šalinimą, patalpos vėdinimą bei automatikos įrenginius.

Praėjimo kontrolė

Paėjimo kontrolės sistema tai itin modernus būdas reguliuoti personalo ar atskirų asmenų patekimą į tam tikras patalpas ar teritorijas, papildomai registruojant jų judėjimą sistemos veikimo plote. Siūlome įvairaus sudėtingumo praėjimo kontrolės sistemas pagal kiekvieno kliento individualius poreikius – durų ar vartų valdymas elektromagnetinėmis kortelėmis, pirštų antspaudų bei biometriniai skaitytuvai, turniketai ir kelio užtvarai. Taip pat siūlome parduotuvių prekių apsaugos priemones bei klientų skaičiavimo sistemas.

Telekomunikacijos tinklai ir jų projektavimas

Sudėtingoms kompiuterinių tinklų struktūroms bei jų komponentams suprojektuoti reikalingas ypatingai atidus aukštos kvalifikacijos specialistų darbas bei atitinkama įranga. Prieš diegiant tinklą būtina nustatyti būsimas jo funkcijas bei užduotis, suprojektuoti preliminarią jo tipologiją, išrinkti tinkamiausią realizavimo būdą, įrangą ir apskaičiuoti optimaliausią paslaugos kainą. UAB „SROVESTA“ Jums siūlo profesionalias telekomunikacijos tinklų diegimo bei projektavimo paslaugas, nuo struktūros projektavimo ir patalpų paruošimo iki tinklų diegimo ir įrangos konfigūravimo darbų. Kvalifikuoti specialistai pagal Jūsų poreikius pasiūlys laidinių bei bevielių tinklų projektavimo, diegimo ir konfigūravimo paslaugas, tinklų modernizavimo darbus, nuolatinę tinklų priežiūrą. Padedami kvalifikuotų specialistų padėsime išspręsti daugumą aktualiausių tinklų problemų, taip palengvindami Jūsų darbus ir pagerindami jų atlikimo spartą ir kokybę!

 

 

Įgarsinimas

Garso skleidimo ir reguliavimo informacinės sistemos reikalingos erdvėse, kuriose reikia transliuoti tam tikrą garsinę informaciją – pranešimus, skelbimus, transliuoti muziką – tad jos dažiniausiai naudojamos prekybos centruose, viešbučiuose, oro uostuose, geležinkelio bei autobusų stotyse, mokyklose, įvairiose valstybinėse įstaigose ir k.t. Garso sistemos montuojamos viename pastate arba visame pastatų ar objektų komplekse bei skirtingose jų zonose. Įgarsinimo elementai ir jų sistemos gali transliuoti ne tik fono muziką ar balso pranešimus, bet ir iš anksto įrašytą reklaminę ar kitą garsinę medžiagą. Prie įgarsinimo priskiriamos ir evakuacijos sistemos, itin reikalingos visuomeninėse erdvėse. Šio tipo sistemoms naudojami iš anksto įrašyti pranešimai, skelbiantys pavojų ir evakuacinių išejimų koordinates. Sistemos būklė yra nuolat tikrinama ir kontroliuojama, taip siekiant išvengti kritinių situacijų. Įgarsinimo sistemų diegimui naudojami įvairūs komponentai: mikrofonai, garsiakalbiai, garso stiprintuvai, konferencinės sistemos, garso šaltiniai bei automatinių pranešimų įrangos.

Specifinė įranga

Šio tipo įrangai priskiriamos slaugių iškvietimo sistemos, eilių ir kasų valdymo įranga, padavėjų ar kito aptarnaujančio personalo iškvietimo elementai, „protingojo namo“ (ang. „smart house“) sistemos. Šio tipo paslaugos pasižymi saugumu bei efektyvumu, užtikrinant greitą reagavimą į signalą.  Slaugių iškvietimo sistemos (iškvietimo mygtukai) informuoja budintį personalą apie pagalbos kvietimą, generuojant garso arba šviesos signalus. Šio tipo sistemos gali būti generuojamos į įvairias komunikacijos sistemas ar prietaisus, taip suteikiant galimybę ne tik priimti pranešimus, bet ir priskirti jiems atsakingą asmenį, padidinti ar sumažinti iškvietimo svarbą. Žmonių skaičiavimo sistemos mažmeninėje prekyboje naudojamos klientų srautui matuoti ir jų santykiui nustatyti. Taip itin efektyviai galima numatyti ir paskirti reikiamo personalo kiekį bei tam tikrų vidinių objekto operacijų (valymas, prekių papildyma ir k.t.) poreikį.  Klientų statistika taip pat padeda rinkodaros tikslais – planuojant prekybinio ploto nuomos laiką ir apimtis. Eilių valdymo sistemos kiekvienam klientui suteikia numerį eilėje ir nukreipia į specifinę paslaugą teikiantį personalo skyrių. Šio tipo sistemos padeda greičiau ir efektyviau aptarnauti klientų srautus bankuose, prekybos vietose, valstybinėse įstaigose ir k.t.