Mūsų projektai

SAULĖS ELEKTRINĖS

Elektros ir silpnų srovių montavimo darbai

Klaipėdos SMK

Klaipėdos miesto, socialinių mokslų kolegijos pastate, esančiame Liepų gatvėje, UAB SROVESTA specialistai atliko vaizdo stebėjimo, įgarsinimo sistemas.
Apsauginę bei priešgaisrinę signalizacijas. Taip pat buvo atlikta įeigos kontrolė, telekomunikaciniai ryšiai ir procesų valdymas. 

2021 metų projektas. UAB Srovesta

Frankfurto oro uostas. Terminalas nr.1

UAB SROVESTA darbuotojai pirmajame terminale atlieka šiuos darbus:

1. Biurai-ofisai. Elektros instaliacija iki 1000 voltų.

2. Kabelinės trasos;

3. Kabelių klojimas;

4. Apšvietimas;

5. Elektros jungikliai;

6. Jėgos spintos;

2021 metų projektas. UAB Srovesta

Mehrgenerationenwohnen Tuntenhausen. Gyvenamųjų namų kompleksas Vokietijoje

Šiame komplekse yra įvairių tipų butų. Nuo vieno kambario 47kv.m buto iki keturių kambarių 160kv.m butų. Taip pat kompleksui priklauso ir požeminė stovėjimo aikštelė. Mūsų įmonė prisidėjo prie šio projekto įgyvendinimo ir šiame nuostabiame komplekse atlikome elektros instaliaciją, priešgaisrinę sistemą telefonspynes, bei telekomunikacinius ryšius.

Projektas buvo įgyvendintas 2020 metais. UAB SROVESTA

UAB „RATUVA“

UAB RATUVA, tai Klaipėdos mieste esantis administracinis pastatas, su sandėliu. Mūsų įmonei atiteko šio pastato projektas ir buvo pradėti darbai. Įmonės darbuotojai įrengė įeigos kontrolę bei telekomunikacinius ryšius. Taip pat atliko vaizdo stebėjimo, apsaugines – priešgaisrines signalizacijas, taip pat buvo atliktas ir procesų valdymo automatizavimas.
Taip pat šiame pastate yra įsikūręs ir UAB SROVESTA ofisas, tad jeigu norite mus aplankyti, ar aptarti reikalus, mielai Jūsų lauksime!

Projektas buvo įgyvendintas 2020 metais. UAB SROVESTA


Vila Palangoje „SKY Villa“

Šiuolaikiška ir moderni SKY Villa yra įsikūrusi Palangoje. Šioje nuostabioje vietoje, UAB Srovesta daruotojai atliko elektros instaliaciją, vaizdo stebėjimą, įeigos kontrolę, bei apsaugos sistemą ir priešgaisrinę apsaugą.

Projektas buvo įgyvendintas 2020 metais.
UAB SROVESTA

Šilutės miesto ligoninė

Mūsų įmonės kvalifikuoti specialistai, suprojektavo 96kW saulės elektrinę, Šilutės miesto ligoninėje, ant stogo. 

Projektas buvo įgyvendintas 2020 metais. UAB SROVESTA

UAB SILBER AUTO

Mersedes-benz automobilių ir vilkikų centras esantis Klaipėdoje. Šiame centre atlikome priešgaisrinę sistemą, apsauginę signalizaciją, vaizdo stebėjimo sistemą ir telekomunikacinius ryšius. Taip pat buvo atliktas procesų valdymas ir automatizavimas.

Projektas buvo įgyvendintas 2017 metais.
UAB SROVESTA

UAB NESĖ: „Nesė cazino“ kazino lošimo namai, „Easy longue“ restoranas, „Irish pub“ baras

Šiose klaipėdiečiams puikiai pažįstamose patalpose, mūsų įmonės kvalifikuoti darbuotojai atliko šiuos darbus: vaizdo stebėjimas, apsauginė – priešgaisrinė signalizacijos bei telekomunikaciniai ryšiai. Taip pat ir patalpų įgarsinimas, bei vidaus ir lauko elektros instaliacija.

Projektas buvo įgyvendintas 2017 metais.
UAB SROVESTA

UAB SOLORINA

Toyota automobilių salone, sandėlyje bei servise atlikome vidaus ir lauko apšvietimo rekonstrukciją. Senus šviestuvus pakeitėme į LED technologijas ir modernizavome vaizdo stebėjimą. Taip pat buvo atliktas analoginių kamerų keitimas į skaitmenines.

Projektas buvo įgyvendintas 2017 metais.
UAB SROVESTA

Petro Vasiliausko ūkis "Vfarm"

P. Vasiliausko ūkis yra įsikūręs Klaipėdos rajone, Drevernos kaime. Čia esančiuose administraciniuose bei sandėliavimo patalpose, mūsų įmonės darbuotojai atliko pastato žaibosaugą, apsauginę ir priešgaisrinę signalizacijas. Buvo atlikti vaizdo stebėjimo, telekomunikacinių ryšių darbai ir procesų valdymas, bei automatizavimas.

Projektas buvo įgyvendintas 2015 metais.
UAB SROVESTA

Kaimo turizmo sodyba ,,Bebirva''

Dvaras yra įsikūręs ramioje, lengvai pasiekiamoje, Bebirvos upelio pakrantėje. Šioje kaimo turizmo sodyboje, mūsų įmonės kvalifikuoti specialistai atliko vidaus, bei lauko elektros instaliacijos darbus, vaizdo stebėjimą, apsauginę – priešgaisrinę signalizacijas. Taip pat buvo atlikti telekomunikaciniai ryšiai, patalpų įgarsinimas, bei žaibosauga.

Projektas buvo įgyvendintas 2014 metais.
UAB SROVESTA

Mes paskambinsime jums kuo greičiau