Mūsų projektai

Kaimo turizmo sodyba "Bebirva"

Dvaras yra įsikūręs ramioje, lengvai pasiekiamoje, Bebirvos upelio pakrantėje. Šioje kaimo turizmo sodyboje, mūsų įmonės kvalifikuoti specialistai atliko vidaus, bei lauko elektros instaliacijos darbus, vaizdo stebėjimą, apsauginę – priešgaisrinę signalizacijas. Taip pat buvo atlikti telekomunikaciniai ryšiai, patalpų įgarsinimas, bei žaibosauga.
Projektas buvo įgyvendintas 2014 metais. UAB SROVESTA

Petro Vasiliausko ūkis "Vfarm"

P. Vasiliausko ūkis yra įsikūręs Klaipėdos rajone, Drevernos kaime. Čia esančiuose administraciniuose bei sandėliavimo patalpose, mūsų įmonės darbuotojai atliko pastato žaibosaugą, apsauginę ir priešgaisrinę signalizacijas. Buvo atlikti vaizdo stebėjimo, telekomunikacinių ryšių darbai ir procesų valdymas, bei automatizavimas.
Projektas buvo įgyvendintas 2015 metais. UAB SROVESTA

UAB SOLORINA

Toyota automobilių salone, sandėlyje bei servise atlikome vidaus ir lauko apšvietimo rekonstrukciją. Senus šviestuvus pakeitėme į LED technologijas ir modernizavome vaizdo stebėjimą. Taip pat buvo atliktas analoginių kamerų keitimas į skaitmenines.
Projektas buvo įgyvendintas 2017 metais. UAB SROVESTA

UAB NESĖ: „Nesė cazino“ kazino lošimo namai, „Easy longue“ restoranas, „Irish pub“ baras

Šiose klaipėdiečiams puikiai pažįstamose patalpose, mūsų įmonės kvalifikuoti darbuotojai atliko šiuos darbus: vaizdo stebėjimas, apsauginė – priešgaisrinė signalizacijos bei telekomunikaciniai ryšiai. Taip pat ir patalpų įgarsinimas, bei vidaus ir lauko elektros instaliacija.
Projektas buvo įgyvendintas 2017 metais. UAB SROVESTA

UAB SILBER AUTO

Mersedes-benz automobilių ir vilkikų centras esantis Klaipėdoje. Šiame centre atlikome priešgaisrinę sistemą, apsauginę signalizaciją, vaizdo stebėjimo sistemą ir telekomunikacinius ryšius. Taip pat buvo atliktas procesų valdymas ir automatizavimas.
Projektas buvo įgyvendintas 2017 metais. UAB SROVESTA

Vila Palangoje „SKY Villa“

Šiuolaikiška ir moderni SKY Villa yra įsikūrusi Palangoje. Šioje nuostabioje vietoje, UAB Srovesta daruotojai atliko elektros instaliaciją, vaizdo stebėjimą, įeigos kontrolę, bei apsaugos sistemą ir priešgaisrinę apsaugą.
Projektas buvo įgyvendintas 2020 metais. UAB SROVESTA

UAB „RATUVA“

UAB RATUVA, tai Klaipėdos mieste esantis administracinis pastatas, su sandėliu. Mūsų įmonei atiteko šio pastato projektas ir buvo pradėti darbai. Įmonės darbuotojai įrengė įeigos kontrolę bei telekomunikacinius ryšius. Taip pat atliko vaizdo stebėjimo, apsaugines – priešgaisrines signalizacijas, taip pat buvo atliktas ir procesų valdymo automatizavimas. Taip pat šiame pastate yra įsikūręs ir UAB SROVESTA ofisas, tad jeigu norite mus aplankyti, ar aptarti reikalus, mielai Jūsų lauksime!
Projektas buvo įgyvendintas 2020 metais. UAB SROVESTA

Mes paskambinsime jums kuo greičiau